Bekaretimi öz abim aldı

Herkese selam ben Derya 22 yaşında genç bir kızım. Liseden sonra okul hayatımı bitirdim ve özel bir sektörde çalışmaya başladım. Şu sıralar dışarıdan bir Üniversite okuyorum. Erzurumluyum ve 2 kardeşim. Bir tane benden 2 yaş büyük abim var. O da benim gibi liseden terk olduğu için özel sektörde bir işte çalışıyor. Abimle bundan 1 yıl öncesine kadar çok özel bir paylaşımımız oldu. Sizlere bundan bahsetmek istiyorum. Abim Doğuş çok yakışıklı ve bakımlı bir erkek olduğundan peşinden koşan bir sürü kız var. Bu özel paylaşımda bulunduğumuz sıralar ben abimi çok kıskanıyor ve hayatında biri olduğunda çılgına dönüyordum. O sıralar Filiz adında bir sevgilisi vardı ve kızı gerçekten çok seviyordu. Ben onların aşkını gördükçe deliye dönüyor ve kıskançlık krizlerine giriyordum.
Abim hiçbir şeyin farkında değildi ve bu beni daha da çılgına çeviriyordu. Onların arasını bozmak ve ayırmak için elimden gelen her şeyi yapmıştım ve sonunda da amacıma ulaşmıştım. Abim ve Filiz benim yüzümden ayrılmıştı. Ayrıldıklarını duyduğumda mutluluktan havalara uçmuştum ama abimin yaptığı küçük bir araştırmadan sonra bunu benim yaptığım ortaya çıkınca işler fazlasıyla değişmişti. Abim bana çok sinirlenmişti ve benimle küsmüştü. Bir gün onu evde tek yakalamış ve konuşmak istemiştim. Ne yaptıysam benimle konuşmayan abim bana en son çare olarak zorakiliği bırakmıştı. Onu kendi odasına kilitlemiştim ve konuşmaya mecbur bırakmıştım. Abim hala bana direniyordu artık sinirlerim iyice bozulmuştu ve en sonunda yanına hızla yaklaşarak yakasından ateşli bir şekilde tutup benim seni deli gibi kıskandığımı nasıl fark edemezsin dedim.
Abim çok şaşkındı ve ne yapacağını bilememişti. Fırsatı kaçırmadım tabi aynı ateşle bu kez abimin dudaklarına yapıştım ve onu deli gibi öpmeye başladım. Bir ara temas ettiğimde yarağının kalktığını fark ettim ve bu kez üzerini çıkarmaya başladım. Abim artık bana kayıtsız kalamıyordu o da beni öpmeye başladı. Beni kendi yatağına fırlatarak üzerimi çıkardı ikimizde çırılçıplaktık ve azmıştık. Göğüs uçlarımdan emmeye başlayan abim amımın akan sularına kadar her yerimi yaladı. Kendini durduramadığının farkındaydım ve bu benim çok hoşuma gidiyordu. Yarağına kısa bir 31 çektikten sonra amıma kökleyen abim beni deli gibi sikmeye başlamıştı ben o kadar zevk alıyordum ki daha fazla diye bağırıyordum. Köküne kadar yarağını amıma sokan abim kızlığımı patlattı ve bunu görünce daha da azarak bir postada götümden çok zevk almış ve deli gibi ikimizde boşalmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir