Yıllardır hayalini kurduğum Leylam

Yıllardır hayalini kurduğum Leylam.
Selam sex hikaye okurları, bugün günlerden benim için geçmişte yaşamış olduğum sikiş hikayemi anlatma günü. Adım Caner. Lise yıllarından tanış olduğum ve uzun süredir muhebbetimizi kesmediğimiz tatlı ve olgun kız Leyladan bahsedeceğim. :Umarım hoşunuza gider. Ben Kendimi bildim bildim bileli leyladan hoşalnıyorum diyebilirim. Çoğu kez boşalmalarımın baş rolünde Leyla oynamıştır. Güzel bir duyguydu benim için. Ama gerçekte bunu yapabilecekmiydim bu hep aklımda meçhul olarak kalmıştı. Neyse ki bu dileğimi sonunda gerçekleştirdim.
Bizimkilerin köyde olduğu bir hafta sonunda Leyla yı bize çağırdım ve oturduk konuştuk yemek sohbet falan, konu sevgililere kadar gitti. Sevgilimin olup olmadığını sordu bende hayır tabi ki de bana senden başkası yalan dedim gülerek sanki şakasına söylüyormuşum gibi oda bana oyy aşkım benim içinde öyle deyince benim küçük ufaklık birden dikeldi. Lan dedim görecek te rezil olacağız dememe kalmadan anladı. o an o kadar utandım ki ne yapacağımı bilemedim ve Leyla karşımda hafiften öksürerek rahat ol sıkıntı yok dedi.
Bende kusura bakma ne olur oluyor ara sıra böyle dedim. Neden oluyor peki boş yere olmaz deyince. Afaladım kaldım. Bir şey söyleyemedim. Ama anlşamıştı kendisine karşı bir şey hissettiğimi geldi yanıma oturdu ve yanağımı okşuyarak dudağıma yanaştı ve öpüşmeye başladık. Kendimi kaybediyordum. Bu duyguyu yaşamak için aylarca hatta yıllarca beklemiştim.  Duramıyordum içim titriyordu. Hemen olduğumuz yerde soyunuduk ve kucağıma oturarak öpüşmeye devam ettik kalçalarını ellerimle sarmış sikime doğru çekiyor Leyla yı daha çok azdırıyordum.
Üstümden hafif kalkarak sikimi tuttu ve am deliğine soktu yavaşça hepsini içine aldıktan sonra üstümde zıplamaya başladı arada oh ah sesleri çıkarıyor beni daha çok azdırıyordu. Onu kucağımda sikerken gördüğüm halen hayal sanıyordum. Çok güzel bir duyguydu. Nasıl hoşuna gidiyormu dfemeye kalmadan boşalacam dedim ve  üstümden kalktı olduğum yere boşaldım. Belli ki sen benden baya hoşlanmışsın dedi.
O günden sonra sık sık bu olayı tekrarlamaya başladık. Muhteşem bir seks anısı canlandırıyorum bu ara gözümde fantezili onu deneyeceğim Leylamda gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir